Strona główna Napisz do Nas
WSPÓŁPRACA

Oferta współpracy

Działalność przedsiębiorstwa FINAL opiera się na wiedzy i doświadczeniu jej właściciela oraz na kontaktach z fachowcami i przedsiębiorcami z różnych dziedzin z całej Polski. Większość kontrahentów i ich specjalności związana z biznesem. Wśród kooperantów są też organizacje społeczne o charakterze non-profit. Wszystkich łączy z PPHU FINAL jedno – współpraca na jasno określonych zasadach i wspólne cele: gospodarcze oraz społeczne.

Zapraszam do współpracy każdą osobę, organizację i każdą firmę, która ma do zaoferowania wysokiej jakości usługi za rozsądną cenę. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami udowadniła, iż sprawdzone, dobre kontakty i informacja udzielona w odpowiednim momencie to źródło sukcesu.

Każdy kto zgłosi swój akces współpracy może liczyć na odpowiedź i spotkanie dotyczące warunków tej współpracy. Prześlę wzór umowy oraz zakres prac, kóre możemy wykonać.

Wszystkie usługi związane z biznesem są odpłatne. Każda osoba może liczyć na prowizję za skierowanie klienta i zrealizowane dla niego zlecenie. Część działań skierowana do organizacji społecznych jest nieodpłatna i wiąże się z osobistym zaangażowaniem właściciela firmy FINAL.

Jeśli masz wiedzę, doświadczenie i umiejętności związane z prowadzeniem biznesu, pozyskiwaniem środków finansowych czy wreszcie z działalnością społeczną – zgłoś się do naszej firmy. W celu podjęcia współpracy wypełnij formularz kontaktowy.

Jacek Krzysztof Pęczak
biuro@final.net.plkomentarze wspiera Disqus
Redakcja portalu nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

 

Ministerstwo Finansów oraz PIT.PLVAT.PL

Badania osobowości menadżerów narzędziem  Facet5

Portal organizacji pozarządowych - NGO.PL

 

System badania osobowści zawodowej

Stowarzyszenie "Przystań"

ONLINE24.pl - kompleksowa obsługa internetowa -

Agencja Interaktywna

OPEN SPACE Jack Burlay - strona autorska SF + kryminał
 

 

   

 

Copyright © Final 2011
zamknij X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.