Strona główna Napisz do Nas
FIRMA

Nasza firma

Firma FINAL powstała w listopadzie 1989 roku w Turku i została zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej Miasta Turek pod numerem 289. Założycielem i jedynym właścicielem jest Jacek Krzysztof Pęczak.

Pierszym przedmiotem działalności była produkcja urządzeń elektronicznych dla osób niepełnosprawnych, która zakończyła sie wraz z "Planem Balcerowicza". Kolejnym etapem działalności był handel hurtowy zabawkami, artykułami przemysłowymi, biurowymi i odzieżą. Niestety w 1992 roku hurtownia została okradziona i zostałą zamknięta. Od maja 1992 roku do grudnia 2002 roku prowadzona była działalność usługowa w zakresie rachunkowości, podatków oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Od 2002 roku biuro rachunkowe połączyło się z Kancelarią Biegłych Rewidentów, która działa na terenie Turku i Koła do dzisiaj.

Obecnie

W tej chwili Biuro Konsultingowe FINAL jest powadzone jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Właściciel zajmuje się szkoleniami i doradztwem w biznesie wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Zakres działania obejmuje: audyt organizacyjny, doradztwo gospodarcze, rachunkowość, analizy finansowe, zarządzanie organizacją, zarządzanie zasobami ludzkimi i administrację oraz szkolenia związane z tą tematyką.

Na zlecenie firm i organizacji przeprowadzamy obsługę księgową firm przy współudziale biura rachunkowoego BW Partner.

We współpracy z placówkami szkoleniowymi w całej Polsce realizowane są również szkolenia dla organizacji pozarządowych.

Wraz z zaprzyjaźnionymi specjalistami udzielamy pomocy w zakresie prawa gospodarczego, zarządzania przedsiębiorstwem oraz pozyskiwania środków unijnych. Firma pośredniczy w zawieraniu kontraktów na wdrażanie zintegrowanych systemów zarządzania opartych na technologiach SQL i ORACLE.

Jacek Krzysztof Pęczak jest akredytowanym specjalistą w zakresie badań osobowości za pomocą narzędzia Facet5. Dzięki tej metodzie możliwe jest określenie dopasowania badanej osoby do potrzeb stanowiska pracy lub do zespołu, w którym ona może pracować.

Biuro FINAL wspomaga działalność organizacji pozarządowych. Właściciel biura jest wiceprezesem Stowarzyszenia PRZYSTAŃ w Turku.

 komentarze wspiera Disqus
Redakcja portalu nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

 

Ministerstwo Finansów oraz PIT.PLVAT.PL

Badania osobowości menadżerów narzędziem  Facet5

Portal organizacji pozarządowych - NGO.PL

 

System badania osobowści zawodowej

Stowarzyszenie "Przystań"

ONLINE24.pl - kompleksowa obsługa internetowa -

Agencja Interaktywna

OPEN SPACE Jack Burlay - strona autorska SF + kryminał
 

 

   

 

Copyright © Final 2011
zamknij X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.